خريد اينترنتي

خريد اينترنتي

بهترین روغن ماساژ و یا روغن آرگان برای پوست و مو

چهارشنبه نوزدهم 4 1398

چه روغن هایی برای پوست و مو یا ماساژ مناسب است؟

روغنهای زیادی در بین لوازم آرایشی وجود دارند که با توجه به ماهیت تولیدی خودبرای پوست یا موی انسان و گاهی برای هردو مناسب هستند. معمولا روغن هایی که بر روی پوست بدن انسان استفاده میگردد به صورت ماساژ دادن استعمال میگردد.
یکی از معروفترین این روغن ها روغن آرگان بوده که یک روغن گیاهیبه شمار می آید و حاوی مواد مغذی چون امگا 3 است. این اسید چرب هم بر روی پوست و هم بر روی موها تاثیرات مفید زیادی دارد.
https://tehrantakhfif.ir/pics/uploads/1650019391.jpg


اغلبمصرف کنندگان این روغن ها خانم ها هستند، اما به آقایان هم پیشنهاد میشود حداقل ماهیانه یک بار برای جوان سازی و پاکسازی پوست خود از روغن آرگان یا ماساژ استفاده کنند.
روغن آرگان از دانه های یک درخت به همین اسم در کشور مراکش تولید میشود و طبق برخی اظهارات این درخت فقط در این کشور رشد میکند.

 روغنماساژ همانطور که گفته شد دارای رایحه های مختلفی می باشد، رایحه هایی مانند جینسینگ، شترمرغ و زیتون.  این روغن ها نیز حاوی ویتامین های زیادی هستند که باعث نرمی و لطافت خاصی به پوست خواهند شد همچنین دردهای مفاصل و عضلانی ، دردهای کوفتگی و کشیدگی را بسیار تشکین خواهد داد.

روش استفاده از روغن ماساژرابه طور مختصر برای شما شرح خواهیم داد که میتوانید طبق آن عمل کنید. چند قطره از روغن را روی کف دست خود ریخته و سپس کف دود دست را به هم مالیده و محل هایی از بدن که میخواهید ماساژ دهید را به آرامی با کف دست هاآغشته به روغن کنید. بهتر است چند دقیقه اول ماساژ را آهسته انجام دهید تاروغن جذب پوست شود. بعد از آن با انگشت ها و کف دست ماساژ کل بدن را یا محل مورد نظرتان را با کمی فشار همراه کنید. میتوانید در قسمت سر و مفاصل از حرکات دورانی کف دست و در قسمت دست ها و پا و کمر و همچنین سینه و شکم با حرکت دادن چپ و راست یا بالا و پایین دست ها ماساژ را ادامه دهید.

بههیچ وجه دو روغن متفاوت را همزمان با هم استفاده نکنید، چراکه ممکن است کاربرد هرکدام متفاوت بوده و در صورت استفاده توام خواص آنها از بین برود ویا حتی تاثیرات منفی بر روی پوست داشته باشد.

اغلب روغن های گیاهی مانند روغن ماساژ از ترکیب چند گیاه و یا عصاره حیوانات تولید میشود که برای پوست و عظله ها بسیار مناسب هستند.

از خواص این روغن های مالشی میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  1. ایجاد نرمی و لطافت روی پوست بعد از ماساژ بدن

  2. حاوی ویتامین های مختلف که از عصاره های روغن شترمرغ، زیتون و جینسینگ تهیه شده است

  3. رفع خستگی عضلات بدن و رفع کوفتگی آنها در مدت زمان کوتا

  4. تسکین دردهای عضلانی و دردهای مفاصل فسمت های مختلف بدن که در نتیجه ورزش و یا پیاده روی و کار زیاد ایجاد شده اند

  5. عدم نیاز به استفاده از لوسیون های مرطوب کننده برای رفع خشکی پوست

  6. و...

باخرید هرکدام از این روغن ها برای مالش بر روی بدن خود نیازی به کمک فرد دیگری ندارید و خودتان میتوانید اکثر قسمت های بدن خود را ماساژ دهید.

(0) نظر

آقایانی که میخواهند خوشبو و خوش رایحه باشند بخوانند

دوشنبه سیزدهم 3 1398

آقایانی که میخواهند خوشبو و خوش رایحه باشند بخوانند

همه آقایان یا تقریبا اکثر آنها تمایل دارند در هر محلی که حضور دارند بدن آنها بوی عطر و رایحه های خوشبو بدهد.

آقایان معمولا در محل هایی که مشغول کار و عرق ریختن هستند لباس مخصوص به کار می پوشند و بعد از اتمام کار دوش می گیرند، اما برخی از شغل ها به دلیل ماهیت محل کار که اجتماعی یا عمومی است نیاز است تا فرد با ظاهری آراسته و با استفاده از انواع عطر و ادکلن رایحه ای دلنشین را در محل کار خود برای اطرافیان فراهم کند.


https://tehrantakhfif.ir/pics/uploads/1637786592.jpg

عده ای از عود های خوشبو کننده اتاق و... استفاده میکنند، اما انتخاب یک ادکلن خوب و مناسب میتواند علاوه بر بالا بردن پرستیژ محل کار، به خود شما هم نوعی آرامش درونی دهد. اما انتخاب عطر مناسب قطعا کمی دشوار است که در زمان خرید باید به موارد متعددی دقت کنید تا عطر مناسب شخصیت خود و همچنین محل کارتان را برگزینید.

در زمان انتخاب ادکلن میتوانید به مواردی مانند نوع رایحه( تلخ و شیرین)، سردی و گرمی، زنانه یا مردانه، حجم شیشه ادکلن و... دقت کنید.

اگر در نزدیکی میز یا محل کار شما شخص یا اشخاص دیگری حضور ندارند میتوانید رایحه مورد نظر خود را فقط بر اساس عقیده خود انتخاب کنید، اما اگر دیگران هم در کنار شما هستند انتخاب ادکلن کمی دشوارتر خواهد شد و باید ادکلن هایی با رایحه های ملایم و خنک تر را انتخاب کنید چراکه اغلب افراد این رایحه ها را می پسندند.

در بین بیش از هزاران عطر و ادکلن، اگر به دنبال یک رایحه خنک مردانه هستید که بیشتر مناسب محل های اداری یا دانشگاه و محل های عمومی باشد، ادکلن کرید اونتوس را به شما پیشنهاد میکنیم. این ادکلن یک برند معروف با رایحه بی نظیر و ماندگار بوده که تقریبا اکثر افراد آن را می پسندند، پس میتوانید با خیال راحت آن را تهیه کنید و از رایحه خنک آن استفاده کنید.

اما اگر در یک محل شخصی هستید و به ادکلن های گرم و تلخ علاقه دارید، شاید برند بلک افگانو بتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

آقایان جوان و ورزشکار به دنبال ادکلن یا اسپری های اسپرت می گردند که بتواند آدرنالین آنها را به حرکت درآورده و هیجان آنها را بالا ببرد، میتوانید ادکلن های اسپرت را که تقریبا با همین نام هم عرضه شده اند از فروشگاه های معتبری چون تهران تخفیف تهیه کنید. مزیت ادکلن های اسپرت این است که آنها را در هر زمان و مکانی میتوان استفاده کرد و حتی زنانه و مردانه ندارد و رایحه آنها معمولا خنک یا ملایم با کمی تندی هستند.

چه زمان هایی به خود عطر بزنیم؟

شاید برخی بر این عقیده باشند که در هر زمان و هر شرایط بدنی میتوانند خیلی سریع اسپری یا عطر های خود را از کیف و جیبشان بیرون آورده و چند پیس از آن به خود بزنند که نمیتوان گفت عقیده اشتباهی است.

اما اگر میخواهید از رایحه خالص خود ادکلن استشمام کنید و نت های آن را با بو و رایحه های مختلف بدن ترکیب نکنید، بهتر است قبل از استفاده از عطر محبوب خود یک دوش کوچک گرفته و بعد از عطر مورد علاقه خود بر روی لباس های تمیزی که میپوشید بزنید. هرچند ادکلن ها برای زمان هایی هم که بوی عرق و بوی بد بدن زیاد است و میخواهید آن را از بین ببرید بیشتر استفاده دارند، اما برخی ادکلن های محبوب مانند اونتوس را اینگونه استفاده کردن بیشتر رایحه آن را استشمام خواهید کرد.

آیا خانم ها هم میتوانند از عطرهای مردانه استفاده کنند؟

انتخاب و خرید عطر با اینکه در دو گروه مصرفی زنانه و مردانه به صورت کلی معرفی میگردد، اماجالب اینجاست که در جوامع امروزی تقریبا این گروه بندی بی معنا شده است و هرشخصی از هر ادکلنی که به رایحه آن علاقه داشته باشد استفاده میکنند.

نه تنها خانم ها از عطرهای آقایان استفاده میکنند، بلکه مردهای زیادی هم هستند که از ادکلن هایی با رایحه زنانه استفاده میکنند. شاسد تنها برخی ادکلن های خیلی خاص که رایحه ای خیلی زنانه دارند برای مردها قابل استفاده نباشد که برای خانم ها اینگونه نیست. رایحه ادکلنی مانند اونتوس با ملایمتی که دارد برای هر دو گروه خانم ها و آقایان قابل استفاده می باشد.

تفاوت ادکلن های جیبی و ادکلن های خانگی:

برخی از ادکلن ها در حجم های کمتر و با بسته بندی کوچکتر عرضه میشود که بیشتر مناسب گذاشتن در کیف و یا جیب است. این ادکلن ها که حجم کمتری هم دارند دارای قیمت پایینتری نسبت به ادکلن های حجم بزرگ مانند 100 میل هستند که به راحتی آنها را نمیتوان همراه داشت. از طرفی ادکلن های جیبی معمولا ماندگاری رایحه کمتری نسبت به نسخه های اصلی دارند، اما با توجه به اینکه آنها را همواره میتوانید در جیب خود داشته باشید در مقایسه با قیمت در خرید ادکلن بسیار کم هزینه تر خواهید شد.

(0) نظر

روغن های خراطین عطاری

چهارشنبه دهم 5 1397

مشخصات روغن خراطین اصل و تشخیص اصالت آن

چگونه میتوان اصالت روغن خراطین را تشخیص داد و از اصل بودن آن مطمئن شد؟

تشخیص اصل بودن روغن خراطین بر اساس مشخصات ظاهری و قوطی آن تا حدی امکان پذیر است که به توضیحاتی در این زمینه خواهیم پرداخت تا بتوانید از روغنی که تهیه کرده اید با خیال راحت استفاده کنید.

تشخیص اصل بودن روغن خراطین

تشخیص اصل بودن روغن خراطین

در تصویر بالا یک روغن خراطین اصل ایرانی را مشاهده میکنید. مهمترین نکته اینکه درب شیشه باید کاملا پلمپ باشد که در تصویر مشخص است، بعد از باز کردن پلمپ قسمت های چسبیده جدا خواهد شد.پلمپ بودن درب قوطی نشان دهنده این می باشد که روغن به صورت شرکتی و در محیط های آزمایشگاهی و با ابزار مخصوص تولید و وارد قوطی گردیده که درب آن به صورت پرس پلمپ شده است. در نتیجه با یکی از نکات تشخیص اصل و طبیعی بودنخرطین برای شما مشخص شده است.

روغن های ایرانی اصل علاوه بر توضیحات روی قوطی نیز دارای توضیحات درج شده و روش استفاده بر روی خود شیشه است که در تصویر زیر نمایان است.

http://oil-khratyn.ir/wp-content/uploads/2018/07/%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%B5%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D9%86-1.jpg

در محلی که علامت زده شده است و عکس مربوط به شیشه خود روغن است کاربردها و توضیحات به زبان فارسی درج گردیده است. حال اگر این محصول از روغن های خراطین عطاری ها و دست ساز می بود دارای هیچ گونه مارک و قوطی و نوشته ای نبود. حتی درب قطی هم پلمپ نبوده و با دست بر روی آن بسته شده بود.

تا به اینجا از نظر قوطی و جعبه توضیحاتی شرح شد. اما حال به سراغ مایع درون شیشه بریم. اگر قبل از جلقاندن و تکان دادن بطری به مایع درون آن دقت کنید ممکن است کمی متوجه غلظت متفاوت بالا و پایین مایع درون بطری گردید. حال اگر شیشه را تکان دهید مایع درون آن پخش شده و پس از ثابت نگه داشتن شیشه مقداری از روغن که به قسمت های بالای شیشه رفته بود بر روی کناره ها روبه پایین حرکت خواهد کرد که غلظت آن مشخص خواهد بود. اگر مایع درون آن تقریبا شبیه شربت سرماخوردگی و… دارای غلظت نسبی بود میتوان به اصالت آن اظمینان کرد. ولی اگر مانند آب خالص و بدون هیچ رنگی بود قابل تایید نیست. البته ممکن است راه های تشخیص اصل بودن دیگری هم باشد ولی بدون استفاده و از روی قوطی بیش از این امکان پذیر نیست.

روغن خراطین کاملا طبیعیروغن خراطین اصل

(0) نظر

روغن خراطین اصل در عطاری ها

چهارشنبه دهم 5 1397

فروش و قیمت روغن خراطین اصل در عطاری ها

قمیت روغن خراطین در عطاری بستگی به موارد زیادی دارد.

روغن هایی که در عطاری ها به فروش میرسند ممکن است ساخته و توزیع شده شرکتی باشند و یا تهیه شده به صورت دست ساز توسط خود عطاری ها. همچنین انواع مدل های تولید داخل، صادراتی با کیفیت بالا و وارداتی با کیفیت های مختلف وجود دارند.

اگر سوال شما هم مانند اکثر مردم این است که قیمت روغن خراطین واقعا چند است باید گفت بستگی به موارد بالا دارد. حتی حجم و اندازه قوطی آن نیز بر روی قیمت محصول تاثیر دارد.

http://oil-khratyn.ir/wp-content/uploads/2018/07/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D8%B7%D8%A7%D8%B1%DB%8C.jpg

برخی از روغن های خراطین ممکن است دارای حجم های 10ml  یا 20ml یا 30ml وحتی بیشتر از این حجم ها باشند. ولی معمولا قوطی های آنها در حجم 30ml تهیه شده و به مشتری ها عرضه شده است. البته این حجم مخصوص روغن های خراطینشرکتی است. ولی روغن هایی که به صورت دست ساز توسط خود عطاری ها تهیه میگردد دارای حجمی بیشتر از 30ml بوده و حتی ممکن است تا 100ml هم برسد که این مورد هم بر روی قیمت آن تاثیر دارد.

روغن هایی هم که در داروخانه ها عرضه میگردد نیز از نوع شرکتی هستند. درواقع باید گفت بهترین نوع از روغن های موجود نیز همین نوع شرکتی است که دارای جعبه و قوطی و همچنین قوطی پلمپ هستند. علت بهتر بودن آن این است که این روغن ها بر خلاف دست، در محیط های آزمایشگاهی تهیه میگردد و درصد موادیکه به آنها اضافه گردیده و با پودر کرم خاکی ترکیب شده است بر اساس علوم وفنون آزمایشگاهی و با ابزارهای دقیق محاسبه و اندازه گیری شده است.

بالا بودن غلظت روغن را نمیتوان دلیل بر کیفیت بالای آن دانست، چراکه ممکن است غلظت زیاد اگرچه در مدت کمتر جوابدهی داشته باشد اما عوارض جانبی را نباید از یاد برد. چراکه این نوع روغن خراطین با غلظت بالا در محیط های غیرآزمایشگاهی تهیه و تولید گردیده است.

اما نمیتوان گفت که محصول دست ساز همه عطاری ها بد است. برخی از عطارها از تبحر بالا برخوردار هستند که میتوانند بهترین روغن را تهیه کنند و غلظت وخلوص آن را مشخص می نمایند.حتی ممکن است بر اساس وضعیت جسمی فرد قویترین روغن را برای وی تهیه نماییدو در حجم های متفاوت از 60ml تا 100 میل به مشتری عرضه کنند. با اینکه اینمحصول توسط عطار متبحر تولید شده ولی باز هم نمیتوان گفت این روغن ها بهتری یا بدتر از روغن های شرکتی هستند، چرا که از نظر آزمایشگاهی باید روغن دست ساز تهیه شده بررسی گردد و درصد غلظت و خلوص آن مشخص شود.

روغن های خراطین وارداتی که معمولا به اسم کشور هند وارد میشوند و با قیمت بالا عرضه میگردد را باید با دقت خرید. چراکه برخی از آنها ممکن است همان روغن های داخلی باشند، و یا برخی دیگر ممکن از کشورهایی نظیر چین واردکشور شده باشند. پس در خرید نوع هندی خراطین روغن بسیار دقت کنید و سعی کنید بهترین نوع خراطین را تهیه کنید تا از آن جواب بگیرید.

منبع: روغن خراطین

(0) نظر

بهترین راه و روش ها برای افزایش حجم لب ها در خانم ها

چهارشنبه ششم 4 1397

 بهترین راه و روش ها برای افزایش حجم لب ها در خانم ها
بهترین راه و روش ها برای افزایش حجم لب ها در خانم ها خواهیم پرداخت.

لب ها از جمله بخش های مهمی از یک زن در سراسر صورت است. امروزه اکثر خانم ها لب های پر حجمی را می خواهند. و این ناراحت کننده است که هر کسی لبهای بزرگ و زیبا را ندارد. به گفته دکتر دنیس گروس، لب های شما در طول زمان کوچک میشود. این کاهش در 20 سالگی شروع شده و در طول 30 سالگی کوچکتر می شوند. خانم ها با استفاده از تمام مواد طبیعی بدون آسیب دردناک سوزن پزشک، در لب و یا هزینه زیاد، میتوانند لب های خود را زیباتر کنند.

بهترین راه برای افزایش حجم لب ها

بهترین راه برای افزایش حجم لب ها

چگونه به طور طبیعی حجم لب خود را افزایش دهیم؟

به هیچ وجه نباید به متخصص پوست مراجعه کنید تا لب های خود را طبیعی تر نگه دارید. فقط یک سفر کوچک به آشپزخانه یا حمام ممکن است فقط شما را حل کند!

– با استفاده از مسواک های مرطوب، لب های خود را در به صورت دایره ای بشویید. این باعث می شود خون در لب های شما جریان داشته باشد که لب های شمارا بزرگتر به نظر برسد.
– کافیست لب های خود را با استفاده از ترکیب شکر و عسل تمیز کنید. چسباندن خمیر حاصل از آن به لب ها نه تنها لب های شما را خراشیده خواهد کرد، بلکه باعث می شود که پوست مرده لب ها از بین برود، و همچنین خون بیشتری را به لبها می رساند که به حجم دهی لبها کمک خواهد کرد.
– جدا از خراطین معرفی شده ورزش کردن لب ها نیز می تواند راه دیگری برای بزرگ و زیبا کردن لبها باشد.

میخواهید خیلی سریع لب های شما زیبا و خوش فرم شود؟ بله البته که با آرایش میتوان لب ها را جذاب کرد. مواردی مانند چسب لب و ماسک لب براق میتوان لب های زیبا را به نماش گذاشت. اما میدانید که موقتی و فقط برای چندساعت می باشد که میتوان با این روش کوچکی لبها را مخفی کرد.

حجم دادن لب ها با خراطین

(0) نظر

دستگاه الکترواسموک ترک سیگار و قلیان شارژی

سه شنبه بیست و ششم 10 1396

دستگاه الکترواسموک

این دستگاه الکترواسموک که از آن به عنوان دستگاه ترک سیگار و قلیان شارژیجیبی استفانه ای هم یاد میشود یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار برای ترک سیگار و قلیان شارژی بوده که داراب باطری داخلی قوی است. و همچنینبه همراه شارژر دستگاه و روغن آن عرضه میگردد.

افرادی که ورزش هایی مثل کوه نوردی و دوچرخه سواری انجام میدهند در صورتی که از سیگار استفاده میکنند پیشنهاد میشود سیگار را کنار بگذارند. برای ترک سیگار میتوان از دستگاه الکترواسموک ترک سیگار و قلیان شارژی استفاده کرد که دارای باطری داخلی می باشد.

البته پیشنهاد میشود این دستگاه را که از آن به عنوان جایگزین سیگار استفاده میکنید بعد از مدتی کنار بگذارید و فقط در مراحل اولیه ترک سیگار از آن استفاده کنید.

همچنین میتوانید زیر نظر مربی های تربیت بدنی اقدام به ورزش های مختلف کنید تا در زمان ورزش روش های صحیح تنفس را به شما بیاموزند.

(0) نظر

معرفی اجمالی روغن های سنتی و گیاهی و خراطین

جمعه سوم 9 1396

روغن خراطین اصل

معرفی اجمالی روغن های سنتی و گیاهی و خراطین

روغن به: این روغن درمان اسهال مزمن، زخم معده و روده مفید است. مالیدنروغن به بر بدن برای درمان جرب و گال، معالجه شوره سر، شپش بدن، صدای وزوزگوش، زخم ها و سوزش دهان مفید است. همچنین مالیدن روزانه یک مرتبه روغن بهبر کف دست و پا از دفع عرق زیاد جلوگیری می کند.

- روغن بادام زمینی: حاوی ویتامین fو فقدان کلسترول خالص برای افرادی که چربی خون شان زیاد است، این روغن روغت آراشیه نامیده می شود یکی از روغن های سبک و مرغوباست و تقریبا 25% پروتئین دارد. این روغن به طور خالص یا مخلوط با روغن زیتون مصرف غذایی و دارویی دارد. مالیدن این روغن قبل از حمام بر پوست سر برای شوره سر و ریزش موهای سر مفید بوده و از بروز بیماری آتروم (جمع شدن چربی در جدار شریان ها) پیشگیری می نماید.

- روغن پسته: روغن پسته قلب را تقویت می کند و خوشبوکننده دهان است. چکاندن چند قطره روغن پسته در بینی برای تقویت حافظه و دفع سموم مؤثر است. این روغن در عطرسازی هم استفاده می شود و کاربردهای فراوان دارد.

- روغن خراطین: خراطین بر خلاف روغن های گیاهی از نوعی کرم تهیه میشود. این روغن حتی در کشور ایران هم تولید و صادر میشود. روغن خراطینتاثیرگذاری زیادی بر روی عضلانی کردن قسمت های مختلف بند، مثل گونه ها، لبها و حتی آلت دارد و روش استفاده از آن بسیار آسان است. روغن خراطین را میتوان از فروشگاه های مختلف تهیه و استفاده کرد و معمولا جوابدهی آن حدودایک ماه است. روعن خراطین اصل

- روغن زرده تخم مرغ: روغن زرده تخم مرغ بر پوست سر جهت رویاندن موها بسیار مؤثر است. همچنین مخلوط روغن زرده و زعفران جهت خونمردگی اعضای بدن و مالیدن آن به تنهایی برای درمان شقاق و کف پا مؤثر است.این روغن نیز از خانواده روغن خراطین بوده و در تب سنتی ایرانی جایگاه ویژه ای دارد.

- روغن دارچین: این روغن برطرف کننده پادردهای رطوبتیو دردهای رطوبتی مفاصل می باشد. و از خود دارچین تهیه میشود.به خانم های حامله و کسانی که دچار زخم و ناراحتی های مشابه معده هستند توصیه می کنیم روغن دارچین بخورند. چکاندن این روغن در گوش باعث از بین بردن سنگینی گوش می شود.

- روغن کنجد: روی پرزهای معده را می پوشاند از این رو جهت مبتلایان به زخم معده ارزش زیادی دارد. روغن کنجد یک روغن گرم بوده و برای جلای موی سر بسیار مفید بوده، چاق کننده بدن، لطیف کننده صدا، زیادکننده استقامت بدن در برابر سموم جانوران گزنده است. همچنین مالیدن این روغن بر روی زخم سوختگی مفید است. اگر آن را با زرده تخم مرغ مخلوط کرده و روی ورم های جلدی و ورم پلک بگذارید آن را فرو می برد ضمن اینکه اثر ملین داشته و چون تند نمی شود در مصارف درمانی مرغوب تر از روغن زیتون است. اما به جای خراطین نمیتوان از آن استفاده کرد.

- روغن سویا: روغن سویا معمولا در تهیه سالاد و سس مایونز بکار می رود. این روغن گیاهی مقدار کمی اسیدهای چرب اشباع شده دارد و عاری از کلسترول است با وجود این تمام چربی های ضروریرا داراست لذا احتمال خطرات قلبی را کاهش می دهد، انعطاف رگ های خونی را زیاد می کند، در جلوگیری از سرطان های پروستات و سینه نقش بسزایی دارد و بهعلت نداشتن کلسترول برای همه افراد عموما افراد چاق، سالخورده و فشارخون بالا مؤثر است.

- روغن تخم کتان: به علت داشتن موسیلاژ بسیار بالا، نرم کننده بسیار خوبی است و در درمان یبوست تأثیر دارد. همچنین در درمان بیماری های مجاری ادرار، زخم معده و دردهای پریود نقش بسیاری دارد و میتواناز آن استفاده کرد.

-روغن کرچک: از خواص روغن کرچک میتوان برای افزایش رشد موی سر، مژه و ابرو نام برد. نوع خوراکی آن در درمان یبوست نقش مؤثری دارد. همچنین در رفع دل درد و دل پیچه بسیار نافع است. مالیدن آن بر سر کودکانی که در حال دندان در آوردن هستند حرارت سر کودک را کاهش داده و دندان در آوردن را راحت می کند

- روغن تخم کدو: روغنی با رنگ سبز تیره با طعم تلخ کدو است. این روغن در مقابل نور به رنگ عقیقی می شود. جهت درمان پروستات مفید است. همچنین برای مغز و اعصاب تأثیر مثبت دارد. مقدار توصیه شده از یک قاشق مرباخوری تا یک قاشق غذاخوری در روز است.

-روغنگردو: روغنی است با رنگ طلایی و طعم مطبوع گردو، حاوی امگا3 (دارای اسیدهای چرب اشباع نشده با چند اتصال مضاعف)، بازکننده عروق و برطرف کننده چربی های مضر است. برای رفع درد مفاصل 4 قاشق غذاخوری به صورت استعمال خارجی به کار برده خواهد شد.

-روغن اسطوخودوس: برای درمان بیماری های ریوی با دو تا سه قطره روغن اسطوخودوس و روغن بادام و زیتون، سینه و پشت بیمار را ماساژ دهید. این روغن را در عطاری ها میتوان یافت.

منبع: روغن خراطین

(0) نظر

روش تهیه روغن شترمر

يکشنبه یازدهم 4 1396

http://roghan-shotormorgh.ir/wp-content/uploads/2017/06/roghan-shotormorgh-6.jpg

روش تهیه و درست کردن روغن شترمرغ در منزل

همانطوریکه می بینند این روزها روغن شتر مرغ را زیاد تبلیغ می کنند ما نیز تصمیم گرفتیم به شما آموزش این کرم را یاد بدهیم؛ تا خودتان با هزینه های بسیار کم و با مواد طبیعی بدون ضرر درست کنید و از فواید بی نظیر آن بهره مند شوید درست کردن این کرم بسیار آسان و مقرون به صرفه است ولی در عین مقرون به صرفه بودن فواید زیادی دارد اکنون این کرم را یاد می گیریم چون هم عارضه ندارد و هم بسیار طبیعی است
خواص درمانی
جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست
مناسب برای درمان چین و چروک صورت برای پوست های خشک
جوان سازی ، نرم کننده و مرطوب کننده
بهترین در درمان خشکی لب و ترک پا
ترمیم کننده جای زخم ، سوختگی، آقتاب سوختگی و بخیه
مناسب در بازسازی ناخن های آسیب دیده
بی خطر برای افراد مبتلا به پسوریازیس و اگزما
مواد لازم
روغن شترمرغ : ۶۰ سی سی
روغن جوجوبا : ۶۰ سی سی
گلیسرین : ۱۰ گرم
اوسرین : ۲۵ گرم
اسانس رز : مقداری

روش مصرف
ابتدااوسرین را داخل ظرفی بریزید و روی حرارت غیر مستقیم مانند بخار آب جوش قرار داده تا کاملاً ذوب شود سپس روغن شترمرغ و روغن جوجوبا را به مخلوط اضافه کنید پس از گذشت مدت زمان ۵ دقیقه و مخلوط شدن مواد به طور کامل از روی حرارت برداشته و داخل ظرفی که محتوی آب سرد باشد قرار داده ، گلیسرین واسانس رز را اضافه کنید و با استفاده از همزن برقی تا سرد شدن کامل مواد آنها را بزنید و پس از آن به ظرف مورد نظر جهت نگهداری کرم منتقل کنید. بهترین زمان و نحوه استفاده از این کرم هنگام شب و پس از شستشوی و پاکسازی پوست با استفاده از آب و صابون می باشد.

(0) نظر

ژل افزایش قد

چهارشنبه هفدهم 3 1396

ژل افزایش قد (کفی کفش افزایش قد، پاشنه مخفی)

ژل افزایش قد (کفی کفش افزایش قد، پاشنه مخفی)

ژل افزایش قد (کفی کفش افزایش قد، پاشنه مخفی)

ژل یا پاشنه مخفی افزایش قد مردانه و زنانه

از این ژل به عنوان پاشنه مخفی هم یاد می شود

بدون نیاز به دارو و ورزش های سنگین با این ژل به راحتی میتوانید قد خود را افزایش دهید

ژل افزایش قد

افزایش قد 1 الی 5 سانتی متری در عرض چند ثانیه توسط ژل نامرئی

بدون کوچکترین عوارض

آیا از کوتاهی قد خود در خیابان، مراسم ها یا محل کار خود رنج میبرید؟

دیگر نگران نباشید!

افزایش قد شما بوسیله کفی افزایش قد

با کفی افزایش قد بطور نامرئی قد بلند شوید و لذت ببرید ...


ژل افزایش قد

(0) نظر

توضیحات پکیج صابون و کرم گوری

چهارشنبه هفدهم 3 1396

کرم گوری - کرم و صابون گوری اصل

کرم گوری

پکیج کرم و صابون گوری اصل و اورجینال

کرم گوری، یک کرم گیاهی فوق العاده با ویژگی سفید و روشن کنندگی، و همچنین خاصیت ضد جوش و از بین برنده لک های پوست نیز می باشد

خانم ها یا حتی آقایانی که دارای لک های تیره بر روی پوست خود می باشند می توانند

 بااستفاده از این کرم(کرم گوری)، از شر لک و جوش های صورت خود در مدت کوتاهیدرها شوند. مدت زمان تاثیر گذاری این کرم تقریبا یک هفته می باشد

کرم گوری اصل

توضیحات پکیج صابون و کرم گوری اصل:

کرم گوری شامل عصاره گیاه آلوئه ورا و میوه آواکادو بوده که همین نشان دهنده طبیعی و گیاهی بودن بودن آن است.

عصاره گیاه آلوئه ورا یکی از مهمترین موادی است که کارخانجات معتبر و شناخته شده مواد آرایشی جهان، از آن برای افزایش خاصیت روشن کنندگی و سفید کنندگی پوستاستفاده می کنند عصاره گیاه آلوئه ورا و آواکادو در این گیاه، نقش مهمی درافزایش لطافت و درخشندگی پوست دارد. که پس از مدتی استفاده آثار مثبت آن را مشاهده خواهید کرد.

کرم گوری

(0) نظر
X