خريد اينترنتي

خريد اينترنتي

آقایانی که میخواهند خوشبو و خوش رایحه باشند بخوانند

دوشنبه سیزدهم 3 1398

آقایانی که میخواهند خوشبو و خوش رایحه باشند بخوانند

همه آقایان یا تقریبا اکثر آنها تمایل دارند در هر محلی که حضور دارند بدن آنها بوی عطر و رایحه های خوشبو بدهد.

آقایان معمولا در محل هایی که مشغول کار و عرق ریختن هستند لباس مخصوص به کار می پوشند و بعد از اتمام کار دوش می گیرند، اما برخی از شغل ها به دلیل ماهیت محل کار که اجتماعی یا عمومی است نیاز است تا فرد با ظاهری آراسته و با استفاده از انواع عطر و ادکلن رایحه ای دلنشین را در محل کار خود برای اطرافیان فراهم کند.


https://tehrantakhfif.ir/pics/uploads/1637786592.jpg

عده ای از عود های خوشبو کننده اتاق و... استفاده میکنند، اما انتخاب یک ادکلن خوب و مناسب میتواند علاوه بر بالا بردن پرستیژ محل کار، به خود شما هم نوعی آرامش درونی دهد. اما انتخاب عطر مناسب قطعا کمی دشوار است که در زمان خرید باید به موارد متعددی دقت کنید تا عطر مناسب شخصیت خود و همچنین محل کارتان را برگزینید.

در زمان انتخاب ادکلن میتوانید به مواردی مانند نوع رایحه( تلخ و شیرین)، سردی و گرمی، زنانه یا مردانه، حجم شیشه ادکلن و... دقت کنید.

اگر در نزدیکی میز یا محل کار شما شخص یا اشخاص دیگری حضور ندارند میتوانید رایحه مورد نظر خود را فقط بر اساس عقیده خود انتخاب کنید، اما اگر دیگران هم در کنار شما هستند انتخاب ادکلن کمی دشوارتر خواهد شد و باید ادکلن هایی با رایحه های ملایم و خنک تر را انتخاب کنید چراکه اغلب افراد این رایحه ها را می پسندند.

در بین بیش از هزاران عطر و ادکلن، اگر به دنبال یک رایحه خنک مردانه هستید که بیشتر مناسب محل های اداری یا دانشگاه و محل های عمومی باشد، ادکلن کرید اونتوس را به شما پیشنهاد میکنیم. این ادکلن یک برند معروف با رایحه بی نظیر و ماندگار بوده که تقریبا اکثر افراد آن را می پسندند، پس میتوانید با خیال راحت آن را تهیه کنید و از رایحه خنک آن استفاده کنید.

اما اگر در یک محل شخصی هستید و به ادکلن های گرم و تلخ علاقه دارید، شاید برند بلک افگانو بتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

آقایان جوان و ورزشکار به دنبال ادکلن یا اسپری های اسپرت می گردند که بتواند آدرنالین آنها را به حرکت درآورده و هیجان آنها را بالا ببرد، میتوانید ادکلن های اسپرت را که تقریبا با همین نام هم عرضه شده اند از فروشگاه های معتبری چون تهران تخفیف تهیه کنید. مزیت ادکلن های اسپرت این است که آنها را در هر زمان و مکانی میتوان استفاده کرد و حتی زنانه و مردانه ندارد و رایحه آنها معمولا خنک یا ملایم با کمی تندی هستند.

چه زمان هایی به خود عطر بزنیم؟

شاید برخی بر این عقیده باشند که در هر زمان و هر شرایط بدنی میتوانند خیلی سریع اسپری یا عطر های خود را از کیف و جیبشان بیرون آورده و چند پیس از آن به خود بزنند که نمیتوان گفت عقیده اشتباهی است.

اما اگر میخواهید از رایحه خالص خود ادکلن استشمام کنید و نت های آن را با بو و رایحه های مختلف بدن ترکیب نکنید، بهتر است قبل از استفاده از عطر محبوب خود یک دوش کوچک گرفته و بعد از عطر مورد علاقه خود بر روی لباس های تمیزی که میپوشید بزنید. هرچند ادکلن ها برای زمان هایی هم که بوی عرق و بوی بد بدن زیاد است و میخواهید آن را از بین ببرید بیشتر استفاده دارند، اما برخی ادکلن های محبوب مانند اونتوس را اینگونه استفاده کردن بیشتر رایحه آن را استشمام خواهید کرد.

آیا خانم ها هم میتوانند از عطرهای مردانه استفاده کنند؟

انتخاب و خرید عطر با اینکه در دو گروه مصرفی زنانه و مردانه به صورت کلی معرفی میگردد، اماجالب اینجاست که در جوامع امروزی تقریبا این گروه بندی بی معنا شده است و هرشخصی از هر ادکلنی که به رایحه آن علاقه داشته باشد استفاده میکنند.

نه تنها خانم ها از عطرهای آقایان استفاده میکنند، بلکه مردهای زیادی هم هستند که از ادکلن هایی با رایحه زنانه استفاده میکنند. شاسد تنها برخی ادکلن های خیلی خاص که رایحه ای خیلی زنانه دارند برای مردها قابل استفاده نباشد که برای خانم ها اینگونه نیست. رایحه ادکلنی مانند اونتوس با ملایمتی که دارد برای هر دو گروه خانم ها و آقایان قابل استفاده می باشد.

تفاوت ادکلن های جیبی و ادکلن های خانگی:

برخی از ادکلن ها در حجم های کمتر و با بسته بندی کوچکتر عرضه میشود که بیشتر مناسب گذاشتن در کیف و یا جیب است. این ادکلن ها که حجم کمتری هم دارند دارای قیمت پایینتری نسبت به ادکلن های حجم بزرگ مانند 100 میل هستند که به راحتی آنها را نمیتوان همراه داشت. از طرفی ادکلن های جیبی معمولا ماندگاری رایحه کمتری نسبت به نسخه های اصلی دارند، اما با توجه به اینکه آنها را همواره میتوانید در جیب خود داشته باشید در مقایسه با قیمت در خرید ادکلن بسیار کم هزینه تر خواهید شد.

(0) نظر
X