خريد اينترنتي

خريد اينترنتي

بهترین راه و روش ها برای افزایش حجم لب ها در خانم ها

چهارشنبه ششم 4 1397

 بهترین راه و روش ها برای افزایش حجم لب ها در خانم ها
بهترین راه و روش ها برای افزایش حجم لب ها در خانم ها خواهیم پرداخت.

لب ها از جمله بخش های مهمی از یک زن در سراسر صورت است. امروزه اکثر خانم ها لب های پر حجمی را می خواهند. و این ناراحت کننده است که هر کسی لبهای بزرگ و زیبا را ندارد. به گفته دکتر دنیس گروس، لب های شما در طول زمان کوچک میشود. این کاهش در 20 سالگی شروع شده و در طول 30 سالگی کوچکتر می شوند. خانم ها با استفاده از تمام مواد طبیعی بدون آسیب دردناک سوزن پزشک، در لب و یا هزینه زیاد، میتوانند لب های خود را زیباتر کنند.

بهترین راه برای افزایش حجم لب ها

بهترین راه برای افزایش حجم لب ها

چگونه به طور طبیعی حجم لب خود را افزایش دهیم؟

به هیچ وجه نباید به متخصص پوست مراجعه کنید تا لب های خود را طبیعی تر نگه دارید. فقط یک سفر کوچک به آشپزخانه یا حمام ممکن است فقط شما را حل کند!

– با استفاده از مسواک های مرطوب، لب های خود را در به صورت دایره ای بشویید. این باعث می شود خون در لب های شما جریان داشته باشد که لب های شمارا بزرگتر به نظر برسد.
– کافیست لب های خود را با استفاده از ترکیب شکر و عسل تمیز کنید. چسباندن خمیر حاصل از آن به لب ها نه تنها لب های شما را خراشیده خواهد کرد، بلکه باعث می شود که پوست مرده لب ها از بین برود، و همچنین خون بیشتری را به لبها می رساند که به حجم دهی لبها کمک خواهد کرد.
– جدا از خراطین معرفی شده ورزش کردن لب ها نیز می تواند راه دیگری برای بزرگ و زیبا کردن لبها باشد.

میخواهید خیلی سریع لب های شما زیبا و خوش فرم شود؟ بله البته که با آرایش میتوان لب ها را جذاب کرد. مواردی مانند چسب لب و ماسک لب براق میتوان لب های زیبا را به نماش گذاشت. اما میدانید که موقتی و فقط برای چندساعت می باشد که میتوان با این روش کوچکی لبها را مخفی کرد.

حجم دادن لب ها با خراطین

(0) نظر
X